Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Rozšiřující moduly

Na této stránce najdete naše rozšiřující moduly, které si můžete k systému Nugget přikoupit. Pokud vás nějaký modul zaujme, neváhejte kontaktovat naše kolegy z obchodu nebo pošlete poptávku na hotline@nuggetsw.cz.

 • e-Formuláře 4

  e-Formuláře slouží pro odeslání e-Prohlášení a e-ELDP emailem vašim zaměstnancům. Ti tyto formuláře podepíší jednoduchým způsobem v PDF a pošlou zpět na vámi vybranou e-mailovou adresu.

 • ISIR - Insolvenční rejstřík 2

  Insolvenční rejstřík na WEBu obsahuje informace o osobách, které jsou v insolvenci. Pomocí Insolvenčního rejstříku v Nuggetu si z jednoho místa zkontrolujete zaměstnance, zdali mají či nemají insolvenci.

 • Mzdové rozpočty 1

  Cílem tohoto modulu je na základě známých skutečností nasimulovat výdaje potřebné k pokrytí mzdových nákladů následujícího fiskálního roku. Dále je možné nastavit a sledovat tok zaměstnanců ve firmě. S předstihem se tak připravit na odchod zaměstnanců či nové nástupy.

 • Payminátor 2

  Webová aplikace Payminator vznikla s cílem ušetřit firmám čas, starosti a peníze spojené s papírováním a zdlouhavou administrativou související s daňovými slevami. I vaše firma se díky ní může spolehnout na automatizaci a digitalizaci daňových formulářů Prohlášení poplatníka a Žádost o roční zúčtování.

 • Portál pro zaměstnance 1

  Portál pro zaměstnance zpřístupní informace, které by bylo nutno problematicky komunikovat jinými prostředky, ale především zaměstnance vtáhne přímo do personálních procesů a tím ulehčí práci personálním a mzdovým specialistům.

 • Signi 1

  Představte si, že jste najednou schopni uzavřít většinu dokumentů prakticky obratem, na výsledné efektivitě procesů se to pochopitelně projeví. I proto máme velkou radost z naší nejnovější integrace – tentokrát se společností Signi, která zrychluje byznys díky elektronickému podpisu a může se pochlubit celou řadou významných referencí.

 • Výplatní pásky 3

  Elektronické výplatní pásky (EVP) pro odesílání pásek zaměstnancům přímo na jejich zvolenou e-mailovou adresu. EVP je rozšiřujícím modulem. Oproti tomu jsou tištěné výplatní pásky standardním modulem v Nuggetu.